Методична робота

      31 серпня 2021 року відбулося засідання педагогічної ради за участю начальника відділу моніторингу та позапланового контролю Державної служби якості освіти у Львівській області Тараса Ілечка.       

     На педраді розглянули питання організованого початку 2021-2022 навчального року, окреслили основні напрямки роботи закладу, висвітлювалися питання позапланового інституційного аудиту та розбудови  внутрішньої системи якості освіти.



     12 травня у Верхньобілківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів початкових класів "НУШ: проблеми і здобутки". Зібралися вчителі молодших класів з усіх шкіл Підберізцівської ОТГ. Педагоги ділилися своїми здобутками, радилися, вирішували проблеми нової школи в сучасному часі.














       18.03.2021 року відбувся круглий стіл вчителів початкових класів "Нова українська школа в дії".

       Пальчинська М.Й., Дудко М.Й., Свистович З.І., Чернявська Є.П. та Парубій А.Ю. презентували свій досвід роботи, обговорили проблеми, обмінялися думками. Особливу увагу звернули на роботу в інклюзивному 1 класі.







     Якісний заклад освіти – це територія успіху, комфорту, розвитку і безпеки для навчання та професійної діяльності. Самооцінювання - перший крок до вдосконалення та підвищення якості освітньої діяльності.

     15 березня 2021 року відбувся семінар педагогічних працівників «Стратегія та внутрішня система забезпечення якості освіти в закладі освіти. Самооцінювання».

      Учасники семінару-практикуму ознайомилися з напрямами самооцінювання якості освітньої діяльності, зосередились на практичних питаннях розробки внутрішньої системи самооцінювання роботи освітнього закладу. Зокрема, обговорили, як розробити стратегію розвитку якості освіти закладу, методи збору інформації. Постійно вдосконалюючи фактори, які впливають на якість освіти учнів, школа може покращити свою діяльність.


 


     Враховуючи сьогоднішні реалії та ситуацію, яка склалася у країні, 8 травня 2020 року була проведена онлайн педрада. У ході наради було розглянуто питання про хід організації освітнього процесу під час карантину, підсумкове оцінювання здобувачів освіти, наголошено на дотриманні рекомендацій МОН України «Про проведення ДПА/ЗНО у 2019/2020 навчальному році», про зарахування учнів до 1 класу.




21 листопада 2019 року відбувся семінар на якому педколектив ознайомився із методикою та інструментами забезпечення якості освіти, як основою підвищення якості освітніх та управлінських процесів школи.







19 березня 2019 року.
Атестація педагогічних працівників та шкільного бібліотекаря.
       Працює атестаційна комісія. Слухають голову атестаційної комісії – директора школи Жук З.З.



Презентація досвіду роботи вчителів, що атестуються.
Вчитель історії Кизима М.З.


Оцінка роботи членів педколективу.
Таємне голосування членів атестаційної комісії.


Доповідає голова лічильної комісії Козубаль Л.П. про результати голосування.

Підсумки роботи атестаційної комісії.
Оголошення результатів.




                                                  Тренінг у школі
       11 травня 2018 року у Верхньобілківській ЗОШ відбувся тренінг за участі директора  Жук З.З. та заступника директора школи Кизими М.З. для вчителів, які у новому навчальному році будуть працювати у першому класі. Розроблені шляхи реалізації вимог нової української школи.






        Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.





5 травня 2018 року проведена педрада з відпрацювання алгоритму дій у школі при загрозах терористичного характеру.



   В наш час особливого значення серед надзвичайних ситуацій набула проблема тероризму.
    Найбільше небезпека загрожує дітям. Педагогічний колектив обговорив і провів навчання методів порятунку людини при терористичних небезпеках.





Методичне об'єднання вчителів зарубіжної літератури
      15 травня вчитель зарубіжної літератури Верхньобілківської ЗОШ Голіш Н.В. запросила вчителів Підберізецького МШМЦ на виїзне засідання в собор Святого Юра.



  Вчителі ознайомилися з історією собору, його реліквіями, із зразками пізнього барокового і класичного мистецтва. Цей матеріал вчителі можуть використати на уроках літератури з метою поглиблення знань учнів.








Семінар на тему "Формування особистості школяра"

1.    Формування гармонійної особистості через систему роботи класного керівника.
Перед колективом стоїть завдання виховати особистість, яка поважає свій народ, свою націю, шанує власну історію, культуру, рідну мову…
2.    Співпраця школи і церкви.
Завдання вчителів було подати свої рекомендації, поради та побажання як виховати молоду людину, справжню особистість, громадянина який живе християнським життям і який буде будувати дійсно міцну, морально, економічно та духовно здорову державу.
     "У християнських народів немає більшої виховної сили, ніж сила церкви. Вона-то виховує народи, вона вплітає вже в душу дитини ті християнські чесноти, які зроблять із неї доброго патріота і мудрого громадянина".
                                                              Митрополит Андрей Шептицький



Методична робота в школі
Засідання ініціативної групи для визначення основних напрямків методичної роботи школи на квітень 2016 року:




1  Освітня і самоосвітня діяльність вчителя у контексті розвитку його інноваційного потенціалу.



2     Підготовка до проведення на базі школи методичних об'єднань
      вчителів хімії, біології та вчителів математики.


3     Концепції духовного розвитку особистості в часі Великого посту.    

Семінар-практикум у школі
    Шкільні педагоги неодноразово намагаються оформити систему професійних умінь зі створення ситуації успіху так, щоб можна було запам'ятати ці важливі вміння, як таблицю множення або алфавіт.
   Одним із прикладів реалізації такої спроби семінар-практикум для вчителів, які працюють з учнями початкової школи "Навчання і виховання успіхом", який відбувся 17 листопада 2015 року.




 































Немає коментарів:

Дописати коментар