Педагогічний колектив

         Головна риса вчителя, якою не володіє жоден найдосконаліший технічний засіб навчання, – це він сам, жива людина, неповторна, різнобічна, яскрава особистість, яка орієнтується в сучасному світі. Тільки вчитель здатен навчити спілкуватися із собою та іншими на рівних, зміцнити віру в свої сили, навчити думати і викладати свої думки. 
                  

Парійчук-Брухаль Роксолана Іванівна
          директор закладу

«Доводиться бігти з усіх ніг лише для того, щоб залишитися на тому самому місці. Якщо хочеш потрапити в інше місце, потрібно бігти вдвічі швидше» Мети досягає той, хто її прагне..


    Кизима Мирослава Зеновіївна 
заступник директора з НВР, вчитель історії 
Не посада красить людину, а навпаки – людина посаду: своєю справедливість, показною строгістю, людською добротою, вихованістю і ерудицією. Все міняється у світі: погляди, ціни, влада, мода…лише життєвий спокій, витримка, розум і духовна краса – постійні. 
            
 Голіш Надія Василівна
заступник директора з виховної роботи,
 вчитель зарубіжної літератури
намагається максимально використати час, який буває разом з учнями, для позитивного впливу на них. Вчить дітей бачити у звичайному незвичайне, спостерігати, слухати, розуміти. Має свою основу виховної системи.


                           Дудко Марія Йосипівна
                         вчитель початкових класів
 Людська мрія – це не те, що вже існує, а те до чого ми прагнемо. Людина, яка закладає фундамент в дитячі серця, розкриває багатства дитячої душі мусить бути красивою і розумною, спокійною і ласкавою. Вона великий будівничий, бо прокладає неповторну дорогу – дорогу своїх мрій і сподівань дитячих.

 Парубій Наталія Романівна 

вчитель хімії та біології

Відповідальність, толерантність, тактовність – риси характеру молодої вчительки. До кожного учня вона ставиться серйозно і доброзичливо. Учні знають, що їх досягнення вчителька оцінить по справедливості.



Козубаль-Жарковська Ірина Юріївна
вчитель української мови та літератури 
Навчає дітей уважно і чуйно ставитись до слова, яскраво, образно висловлювати свої думки. Учні одержують не тільки знання, а й відчувають естетичну насолоду прагнення спілкуватися, вчитися, малювати словесні картини висловлювати свої думки на папері. 

      
                             
                           Метко Марія Ярославівна
            вчитель української мови та літератури 
Веде своїх учнів до народних джерел, до українського літературного слова, до батьківської мови, вчить їх розуміти і цінувати свій народ.


       

  
Паславський Роман Миколайович
вчитель фізики та астрономії
 Вчитель – це людина, яка закладає в наші душі любов до навчання, дає цікаві знання і допомагає пізнати величезний світ, навчає дітей бути відповідальними, сильними, працьовитими. 



        
Коваль Любов Богданівна
вчитель історії та правознавства
Разом зі своїми учнями іде вперед шляхом знань до підручників, словників, енциклопедій. Прагне все зробити для того, щоб діти були ініціативними, здібними, самостійними.




         
 
Грудень Світлана Михайлівна
вчитель математики Її надійна сила на педагогічній роботі – проблемний підхід у навчанні математики. Вона веде дітей у світ знань, поступово привчаючи до абстрактних міркувань і практичних дій.

       

                               Мулик Оксана Романівна
педагог-організатор, вчитель географії
 Це молода вчителька, яка навчає дітей робити відкриття, розв’язувати проблеми на уроках. Передає дітям свої знання і допомагає їм відчути самоповагу. Має здатність по-новому бачити звичайні речі.



        
 
                       Козубаль Любов Петрівна 
            вчитель інформатики та математики
Людина філософської вдачі, вчителька з глибоким цікавим внутрішнім світом. Провідна мета її уроків – підвищувати активність дітей.



    

        
 Чернявська Євгенія Петрівна
вчитель початкових класів 
Вчить дітей відчувати бентежний світ, співпереживати, нести 
радість людям, творити добро.





Свистович Зоряна Іванівна
вчитель початкових класів
 Назавжди в її долі переплелися життя і школа, де дитячі голоси, зошити, щоденники. Оптимістична і відповідальна, доброзичлива вчителька любить красу педагогічної праці. І діти щиро вдячні їй за відкрите і чуйне серце.



   
Пальчинська Марія Йосипівна
вчитель початкових класів Вона любить школу, дітей. У неї в класі завжди затишно і приємно, учні поспішають кожного ранку до неї, як до матері і несуть свою любов і дитячу безпосередність.





 
    Козубаль Михайло Віталійович
вчитель фізичної культури 
Сприяє вихованню в учнів свідомої дисципліни. Власним прикладом формує навички здорового способу життя.




Леськів Наталія Василівна
вчитель англійської мови 
Молодість, жіноча привабливість, веселість, енергійність, товариськість і взаємовиручка в роботі – характерні риси вчительки. 
   
                 


 Голод Оксана Володимирівна
вчитель музичного мистецтва 
Музика – це високе мистецтво, яке приносить в людські душі щастя і радість. Вчитель який знаходить перлини духовного таланту, плекає і формує душу – людина творча. 


                     Шклярська Марта Ярославівна
                           вчитель хімії та біології 
Вихованням і навчанням можуть займатися люди зі схильністю і любов'ю до цієї справи. Учителька любить і передає свої знання іншим, захоплюється самим процесом навчання і виховання людини.




        Парубій Анастасія Юріївна 
асистент вчителя 
Цікава, але не проста, як здається на перший погляд, робота допомагати «незвичайній» дитині почуватися комфортно у звичайній школі. Для цього треба вміти любити, дружити, переживати і співчувати.





Учителю! Керуєш ти духовним світом
Зерно, що в душу вже посіяв ти
Рясним прекрасним цвітом
Повинно прорости.

Бо сієш ти розумне й вічне,
Вирощуєш, плекаєш, доглядаєш
І урожай надії й сподівань щорічно
У атестаті зрілості ти пожинаєш.

Та з освітянської жертовної ріллі,
Цей успіх сам собою не проходить
Лише з доглянутої чорної землі
Неоцінимий білий хліб науки родить.

Від клопотів щоденних напевне притомився,
Бо в грунт дитячий посіяв ти зерно.
Учительський талант для того й знадобився,
Щоб буйним цвітом проросло воно.
                                         
                                             Євген Вусач

 ВДЯЧНІСТЬ ЗА ЛЮБОВ.
    Колектив Верхньобілківіської ЗОШ вдячний отцю Роману Кравчику за всеохоплюючу любов до свої ближніх. Вчителі школи зустрілися з о.Романом в соборі Святого Юра.
     У центрі міста дуже багато транспорту, затори і водій, який везе нас на зустріч з Отцем потрапляє не у ту вулицю. Катастрофічно запізнюємось. Біжимо до церкви і на сходах бачимо о. Романа. Він спокійно чекає, в очах лагідність і безмежна доброта. Заходимо в собор, в атмосферу Божественної любові.
     Отець Роман запросив нас на зустріч з отцем Яном Білецьким з благословення котрого і з вірою в ласку Божу змінюється життя християн: глухі починають чути і сліпи бачити, душа знову знаходить втрачену рівновагу.
    Святі Отці багато роблять щоб навчити нас жити в такий нелегкий для українців час, любити ближніх, Бога, мати впевненість у завтрашньому дні. Ми відчуваємо їхню безмежну любов до нас, турботу про наші душі.
      Отець Роман з кожним нашим приїздом до святині знайомить нас з особливими місцями. Цього разу ми мали змогу побачити Митрополичі палати, унікальні сади. Доторкнулися до історії, змогли відчути, як жили і живуть величні постаті української церкви, котрі жертвують життя для добра свого народу.

   Весь колектив школи висловлює щиру вдячність митрофорному протоєрею Роману Кравчику настоятелю церкви Святого Юра та гостю нашого міста Львова ієромонаху Яну Білецькому за ті декілька годин проведених в атмосфері доброти, щирості і любові.








Літо. Живемо з Богом.
       Закінчився 2013-2014 навчальний рік,  підведено підсумки. Колектив школи вирушив у подорож монастирями Львівщини, щоб подякувати Богові за його ласку й милосердя, попросити доброї долі Україні.
       Завдячуючи пароху греко-католицької громади села Верхня Білка отцю Михайлу Моравському вчительський колектив у липні відбув прощі в Унівському та Крехівському монастирях. Готуємося до подорожі на Ясну Гору в Гошів.
       Ми щасливі люди, бо в цих поїздках ми знайомимося з новими людьми: отцями, братами монахами, людьми духовно багатими, які своїми життєвим прикладом і молитвами змінюють світ.
       В травні нашу школу відвідав Митрофорний протиерей отець Роман Кравчик виходець з нашого села, настоятель храму Святого Юра і на його запрошення колектив школи мав поїздку до церкви Юра найбільшої святині міста Львова. Вчителі відбули молитви до чудотворної ікони Матері Божої, приклалися до мощей святих нашої церкви.
       Ми вдячні Богові за те, що послав нам таких отців як о. Роман та о.Михайло.
        Настоятель храму у Верхній Білці отець Михайло дуже багато докладає зусиль, щоб змінити життя парафії. Особливо його турботу відчуває школа. Отець сприяв створенню шкільної каплиці в якій часто служить молебні.  Він є постійним гостем у школі під час навчання і бере активну участь в ремонті школи та її благоустрої під час шкільних канікул. Отець часто питає нас "Про що більше дбаємо про тіло чи про душу?". І сьогодні ми щасливі поруч з нами отці, які дбають про нашу безсмертну душу, які є для нас Божим промінчиком у цьому складному світі.






Мрії збуваються
       Давня мрія учнівського та вчительського колективів школи – відвідати чудотворну ікону Гошівської Матері Божої, яка ось уже 250 років є найбільш знаною, звеличуваною і шанованою в Галичині.
       Всі учасники поїздки у піднесеному настрої, займають місця у екскурсійному автобусі. Школа вирушає до джерела і основи християнської духовності – Ясної Гори – святині нашого українського народу. Тут ми черпаємо силу для того, щоб жити у складному сучасному світі, духовно збагачуємося. Тут для нас відкриваються двері безсмертя.


У новий рік з Божим благословенням
      Новий навчальний 2015-2016 рік розпочався 1 вересня з Молебеня до Матері Божої у каплиці школи. Вже стало доброю традицією всьому шкільному колективу розпочинати навчання з благословення місцевого пароха о. Михайла Моравського і окроплення свяченою водою всіх учасників навчально-виховного процесу.
        Верхньобілківська ЗОШ займає приміщення колишнього монастиря. Велика, світла, свіжо відремонтована школа привітно відкрила двері учням. День видався дуже теплий, у відкриті навстіж вікна ллється ласкаве сонячне проміння, у шкільному саду голосно співають пташки, звучить музика. Урочиста хвилина. Щоб не заважати шумом святові, на подвір'ї зупинилися будівельні роботи, йде масштабна добудова нового великого корпусу школи.

         Ласкаво усміхається о. Михайло. З ласки Божої починаємо новий навчальний рік, а це означає, що він буде для всіх нас щасливим, успішним, благословенним…


                                                           З Різдвом у серці.
  Вчителі Верхньобілківської ЗОШ взяли участь в обласному фестивалі "З Різдвом у серці", який проходив 25 січня в обласному Будинку вчителя.
       У виконанні квартету вчителів Мулик О.Р., Чернявської. Є.П., Леськів Н.В., Голіш Н.В. була представлена колядка "На землі Христове Різдво."

Фото на добру пам'ять з директором Будинку вчителя, нашим земляком
п. Парубієм В.І
  
           2 грудня  2019  року у Верхньобілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася передача повноважень. Жук З.З. директор школи переходить працювати директором у м. Львів. До виконання обов'язків директора Верхньобілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів приступила заступник директора школи Кизима М.З.









Немає коментарів:

Дописати коментар